«КрАЗ» разом із підприємствами «Укроборонпрому» створює сучасну спецтехніку для військових

11 квітня, 2019

Контрбатарейний радар 1Л220УК, розробки  КП "НВК "Іскра", що входить до складу ДК «Укроборонпром», успішно завершив польовий етап державних випробувань. Про це йдеться на офіційному сайті ДК

Спецвиріб призначений для розвідки позицій артилерії противника. Завдяки потужній радіолокаційній станції, яка працює у мікрохвильовому діапазоні, радар «бачить» снаряди, а потужна цифрова система «будує» траєкторії їх польотів. Це дозволяє визначити на відстані десятків кілометрів точне місцезнаходження ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони та тактичних ракет. Використання контрбатарейних радарів дозволяє у рази підвищити ефективність ведення бойових дій та за мінімальний час знищувати ворожу артилерію.

Складовими частинами контрбатарейного радару стали  повнопривідний сідельний тягач-суперваговоз  КрАЗ-6446 і напівпричіп Н251Н2 виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ». КрАЗ-6446 (6х6) призначений для транспортування важких вантажів і бойової техніки, у тому числі танків, по всіх видах доріг та бездоріжжю. Автомобіль використовується разом із напівпричепом повною масою 70 т. Він входить до складу багатьох бойових комплексів, зокрема  ЗРК С300. Напівпричіп-ваговоз Н251Н2 на «КрАЗі» спроектували та виготовили за спеціальним технічним замовленням КП «НВК «Іскра». Двовісний напівпричіп призначений для монтажу та транспортування різних установок та інженерної техніки по усіх видах доріг та місцевості. Експлуатується в складі автопоїзда з автомобілем – тягачем сідельним КрАЗ-6446 або КрАЗ-6140ТЕ.

Другий спецвиріб у бойовому комплексі – машина управління, що базується на повнопривідному шасі КрАЗ-6322. 

Фото, відео: ДК «Укроборонпром»

Кількість переглядів 888