«Укрнафта» отримала новенькі самоскиди КрАЗ-65032

08 жовтня, 2018
 «АвтоКрАЗ» відвантажив на адресу філій  ПАТ «Укрнафта» партію повнопривідних самоскидів КрАЗ-65032 (6х6).  Самоскиди призначені для перевезення різноманітних вантажів дорогами всіх категорій та бездоріжжям.
Техніка виготовлена згідно технічного завдання виграного на ProZorro у квітні поточного року тендеру.
Поставлені автомобілі будуть задіяні на об'єктах нафтогазовидобувних управлінь «Чернігівськнафтогаз» та Полтаванафтогаз.   
Самоскиди КрАЗ-65032 вантажопідйомністю 16 тонн – стандартні, із 12-кубовою платформою, за  тендерними умовами обладнані тахографами, АБС та комплектом ЗІП.
«Укрнафта» - провідна нафтогазова компанія України, яка займається бурінням та експлуатацією родовищ, видобутком нафти і газу.
Остання поставка ПрАТ «АвтоКрАЗ» своєї техніки для «Укрнафти» здійснювалася у 2013 році. А в 2016 році група працівників філій ПАТ «Укрнафта» пройшла на Кременчуцькому автозаводі  курс навчання для підвищення якості проведення ремонту вузлів і агрегатів автомобілів КрАЗ підвищеної прохідності різних моделей. Слюсарів та інженерів-механіків, навчали особливостям конструкції та експлуатації, діагностиці, технічному обслуговуванню і ремонту, правилам зберігання та організації тривалого зберігання автомобілів КрАЗ підвищеної прохідності.
Враховуючи величезну роль добувних галузей в економіці держави, ПрАТ «АвтоКрАЗ» поставками нової спецтехніки українським добувачам сприяє економічному зростанню своєї країни.
Кількість переглядів 502

Архів новин