Авторадіатор

Підприємство засноване в 1928 році як тракторна майстерня. У 1997 році, перетворено з «Державного Маріупольського радіаторного заводу» у відкрите акціонерне товариство «Авторадіатор».

ПАТ «Авторадиатор» є єдиним на Україні підприємством з виробництва радіаторів і опалювальних систем для великовантажних автомобілів, тракторів і автобусів різних модифікацій в тому числі КрАЗ, КАМАЗ, ГАЗ, МАЗ, ЗІЛ, ЮМЗ, ЛАЗ. Підприємство також надає послуги з ремонту радіаторів, як для великовантажних, так і для легкових автомобілів.

Радіатори виготовляються за традиційною технологією з використанням мідного і латунного прокату. При виготовленні радіаторної трубки використовується з'єднання «в замок» і технологія подвійного лудіння, що практично виключає брак і течі. Термін служби таких радіаторів вище на 3-5 років, залежно від умов експлуатації. Міднопаяні радіатори мають безсумнівні переваги. Вони мають більш високий коефіцієнт тепловіддачі, допускають використання будь-якого типу охолоджуючої рідини: вода, тосол, антифриз, мають можливості ремонту.

Завод є постачальником для ПАТ «АвтоКрАЗ», ТОВ «Автоснабсервіс», ТОВ «Компанія» Агросоюз «, також споживачами заводу є станції техобслуговування, автомобільні та автобусні парки, великі і дрібні підприємства, де є свій парк автомашин, приватні особи за індивідуальними заявками.

87532, Україна, м. Маріуполь, вул. Артема, 43

Тел/факс: (0629) 52-89-30, 52-89-31, 34-41-98

Факс: 8 (04143) 2-51-47

E-mail: onradi (at) mariupol.dn.ua

Прайс на продукцию

Презентація техніки