КрАЗи - учасники військового параду в Лаосі

22 січня, 2019

Будь-яка армія світу на своїх військових парадах показує кращі зразки військової техніки, яку вона має на озброєнні. Автомобілі КрАЗ вже не перше десятиліття заслужено беруть участь в урочистих показах військової могутності багатьох країн світу. Не став винятком і військовий парад в Лаоській Народно-Демократичній Республіці, який пройшов 20 січня в столиці В'єнтьян на честь 70-річчя від дня утворення Народної армії Лаосу.

На параді були продемонстровані зразки військової техніки виробництва різних країн світу. Серед них - бортові КрАЗ-6322 у якості тягача гармати М-46 калібром 130 мм  із артилерійським розрахунком на борту.

Велику партію повнопривідних автомобілів «АвтоКрАЗ» поставив до Лаоської Народно-Демократичної Республіки в 2015 році. Замовник вибрав саме цю модель автомобілів КрАЗ, так як для роботи в складних природно-кліматичних умовах цієї країни потрібна машина з якостями, які КрАЗ-6322 має в повній мірі. Це і висока прохідність, і простота в обслуговуванні, експлуатації та ремонті при винятковій надійності і міцності конструкції.

І ось вони, армійські КрАЗ-6322 - найкращі серед кращих, демонструють міць Лаоської Народно-Демократичної Республіки. І чи це не гордість - українців, кременчужан і автозаводців?!

 
Кількість переглядів 722