КрАЗ-Фіона дебютував в Україні

04 вересня, 2015

Броньований автомобіль КрАЗ- «Fiona» - тепер в Україні! Його прем'єра відбулася 28 серпня на «КрАЗі», під час святкування 70-річчя підприємства.

Новий бронеавтомобіль КрАЗ-6322 «Fiona» виготовлений на Кременчуцькому автозаводі в партнерстві з канадсько-еміратською компанією «Streit Group».

Fiona-APC підходить для виконання бойових завдань як в міських умовах, так і в умовах повного бездоріжжя. Автомобіль повністю броньований, він спроектований для захисту пасажирів від балістичних загроз з будь-якого кута. Всі компоненти автомобіля модифіковані для підтримки ваги броні. Колеса автомобіля оснащені системою «run-flat». Салон автомобіля може змінюватися під різні вимоги замовника.

Fiona-APC створений на базі шасі автомобіля-всюдихода КрАЗ-6322 (6х6). Він може обладнуватися різними типами двигунів різних виробників. На даному зразку, за замовленням споживача, встановлено дизельний двигун потужністю 330 к.с., зчеплення MFZ-430 і коробка передач Fast Gear. Автомобіль має гідравлічний привід задніх дверей, обладнаний пошуковими фарами, електричною лебідкою, камерою заднього виду, поворотною туреллю з місцем для кріплення зброї, гаком для буксирування.

 

Балістичний захист автомобіля рівня Level 3 за стандартом Stanag +4569.

Нагадаємо, що бронеавтомобіль Fiona-APC вперше був показаний на початку поточного року на Міжнародній виставці озброєнь «IDEX 2015» в ОАЕ, де викликав небувалий інтерес у відвідувачів виставки. Щоденні демонстраційні заїзди по полігону виставки продемонстрували глядачам всі достоїнства і можливості цього бронеавтомобіля-всюдихода. І не дивно, що прямо з виставки Fiona-APC відправився до зарубіжного покупця, і в Україну не повернувся.

Довідка:

ПАТ «АвтоКрАЗ» - єдиний в Україні виробник вантажних автомобілів із замкнутим технологічним циклом виробництва. Входить у фінансово-промислову групу «Фінанси та Кредит», підконтрольну народному депутату України Костянтину Жеваго.

Кількість переглядів 2298

Архів новин