Кам’янець-подільський автоагрегатний завод

Публічне Акціонерне Товариство «Кам'янець-Подільськавтоагрегат» випускає широку номенклатуру комплектуючих для автомобільної промисловості: лебідки, гідропідсилювачі керма, гідроциліндри, проміжні опори, гаки тягові, насоси гідропідсилювача, гальмівні колодки, гальма допоміжні, амортизатори та ін. Характер виробництва - спеціалізований, серійний, з використанням комплексно-механізованих потокових ліній. Більше 20 років підприємство постачає продукцію на експорт.

ПАТ «Кам'янець-Подільськавтоагрегат» має солідний виробничо-технічний потенціал: механообробне, термічне, гальванічне, фарбувальне, механоскладальне, з комплексом стендової діагностики, ковальсько-пресове й заготівельне виробництва, що в поєднанні з сучасними технологіями і висококваліфікованими кадрами дає можливість виробляти продукцію високої якості і освоювати нові її види.

У складі групи «КрАЗ» завод орієнтований на виготовлення агрегатів, вузлів і деталей по закріпленій номенклатурі для автомобілів марки КрАЗ, а також тролейбусів Skoda і ряду іноземних великовантажних автомобілей.

32307, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницької обл., Вул. Північна, 85

Тел/факс: (03849) 3-53-10, 3-51-30

k-paa.com.ua

Презентація техніки