Полтавський автоагрегатний завод

Полтавський автоагрегатний завод є одним з найбільших виробників пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів. В даний час завод є одним з основних постачальників цих виробів для Кременчуцького, Мінського, Камського, Могильовського, Уральського автомобільних заводів; Львівського, Павловського, Курганського, Лікинського автобусних заводів; виробників тролейбусів, спеціальної автотехніки, а також для всіх виробників причепів і напівпричепів, що випускаються в СНД.

На заводі виготовляється більше 50 найменувань виробів для комплектації вантажних автомобілів, причепів, тролейбусів, а також пневматична апаратура загальнопромислового призначення для автоматизації технологічних процесів: апаратура підготовки повітря, клапани, пневморозподілювачі, крани безпеки -  всього понад 100 найменувань, а також товари народного споживання.

Завод має лабораторію для випробування гальмівної апаратури, акредитовану Держстандартом України на право проведення сертифікаційних випробувань, на стендах якої постійно контролюється якість випущених апаратів.

На сьогоднішній день завод заслужив визнання і повагу як в Україні,  країнах СНД, Прибалтики, так і в далекому зарубіжжі - Китаї, Болгарії, Франції, Німеччині, Туреччині, Австрії, Великобританії, Швейцарії, Греції, Польщі. Продукція підприємства сертифікована системою стандартизації якості України та Російської Федерації. У 2004 році Полтавський автоагрегатний завод отримав міжнародний сертифікат контролю якості підприємства на базі стандартів за системою ISO 9001:2008.

Україна, 36009, м. Полтава, ул. Зеньківська, 57

Тел.: (0532) 53-41-41

Тел/факс: (0532) 50-97-90

E-mail: paaz@paaz.com.ua

www.paaz.com.ua

Презентація техніки