Токмацький ковальсько-штампувальний

ПАТ «Токмацький ковальсько-штампувальний завод» є спеціалізованим підприємством з виробництва поковок масою від 0,14 кг до 50 кг методом гарячого об'ємного штампування. Підприємство має замкнутий цикл виробництва, що включає проектування поковок та інструменту, технологічну та інструментальну підготовку виробництва, вхідний контроль сировини, штампування, а так само термічну обробку з фінішними операціями.

Основна група ковальсько-пресового устаткування представлена 27-ма технологічними лініями на базі кривошипних горячештамповочних пресів і горизонтально-кувальних машин дозволяє виробляти гарячештамповані поковки складної форми і підвищеної точності при високому коефіцієнті використання металу.

На сьогоднішній день освоєно 2500 найменувань поковок, встановлена потужність підприємства - до 15 000 тонн поковок на рік.

З 2003р. система менеджменту якості сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001. На даний момент органом з сертифікації є компанія BUREAU VERITAS Certification. На сьогодні розпочато підготовку до впровадження системи менеджменту якості відповідно до стандарту ISO / TS 16949.

Приймальня директора:
+38 (06178) 2-20-56
E-mail: office@pokovka.com.ua

Відділ маркетингу та збуту:
+38 (06178) 4-13-57
E-mail: market@pokovka.com.ua
E-mail: trade@pokovka.com.ua

Сайт: pokovka.com.ua

Презентація техніки