Самоскид КрАЗ-7511С4 відправляється працювати в «Хмельницькводоканал»

17 грудня, 2014

ПАТ «АвтоКрАЗ», згідно виграному в листопаді поточного року тендеру, відправив комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» (м. Хмельницький) автомобіль-самоскид КрАЗ-7511С4 колісної формули 6х4.

Цей автомобіль був створений за планом ДКР і НДР у кінці 2013 року. Він має підвищену до 27 тонн вантажопідйомність, 400-сильний дизельний рядний двигун WP12.400E40 екологічного класу Євро 4, з потенціалом забезпечення Євро-5. Цей двигун має надзвичайно малі викиди відпрацьованих газів в атмосферу, низьку витрату палива і малий вміст оксидів азоту у вихлопних газах. Такі переваги по екологічних властивостях дизелю забезпечує система SCR. До складу силового агрегату також входить зчеплення MFZ-430 і коробка передач 9JS200ТА.

Високоергономічна ліцензійна кабіна МАН, полегшена 14-кубова платформа напівкруглого перетину, виготовлена з міцної австрійської сталі Voestalpine AG із телескопічним підйомним механізмом «Binotto», нові мости FAW із збільшеною до 16 тонн вантажопідйомністю та багато іншого з конструктивних особливостей, що вигідно відрізняє цей автомобіль від своїх попередників.

Перемога КрАЗу в тендері підтвердила впевненість фахівців підприємства в тому, що нова модель самоскида КрАЗ-7511С4 буде цікава не тільки будівельним і дорожнім структурам, які використовують самоскид за прямим призначенням для перевезення різних вантажів. Але і для комунальних служб, завдяки своїй маневреності, високим експлуатаційними властивостями і як база для цілого ряду нових, ефективних комунальних надбудов, призначених для експлуатації як влітку, так і взимку.

Кількість переглядів 1991

Архів новин